Про компанію

siver-avto

Тойота Центр Чернігів АК «Сівер-Авто» – єдиний офіціний дилер Toyota в Чернігові.

Тойота «Сівер-Авто» – це велика дружня сім’я, яка рада вітати в салоні кожного. Упевнитися в цьому дуже просто, адже наші спеціалісти додають  усі зусилля, щоб Ви отримали задоволення від купівлі та обслуговування авто в нашому салоні. 

Купуючи  автомобіль, ви отримаєте не тільки механічне пересування у вигляді авто з логотипом Тойота, але й автоматично вступаєте в родинне коло клієнтів і співробітників Тойота.

В автосалоні «Сівер-Авто» працює висококваліфікований персонал, який отримав сертифікацію навчального центру Тойота. Професійні консультанти автосалону нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики будь-якого авто, що Ви вподобали. До послуг наших клієнтів належать кредитна та лізингова програми. Технічне обслуговування та ремонт авто надаються за стандартами та технологіями, що рекомендовані заводом-виробником Toyota. Фахівці виконують комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів – починаючи від діагностики авто, закінчуючи особливо складними ремонтами.

Станція технічного обслуговування Тойота Центр Чернігів «Сівер-Авто» ― це авторизована сервісна станція, побудована за стандартом і обладнана з урахуванням всіх вимог Toyota Motor Corporation. На станції встановлене високоякісно сервісне устаткування, а також використовуються спеціальні інструменти бренду Toyota. Висока якість виконання робіт у сукупності з використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація і гарантія на виконані роботи є заставою успішної роботи компанії та тривалих, чесних років співпраці з клієнтами.

сівер-авто

У межах своїх зобов’язань щодо забезпечення потреб клієнта , важливим елементом підтримки водіїв Тойота є програма Toyota Assistance, що починає діяти з моменту реєстрації автомобіля і протягом 3-х років, незалежно від пробігу. Дана програма передбачає цілодобову інформаційну підтримку та професійну підтримку у дорозі. Дрібний ремонт, дозаправка пального чи готель – все, що може непередбачено знадобитись Вам як водієві автомобіля Toyota, безкоштовно надасть найближчий офіційний дилер Toyota.

Отже, головні напрями діяльності Тойота Центр Чернігів «Сівер-Авто»:
Продаж автомобілів Toyota та їх передпродажна підготовка;
Продаж автомобілів Toyota у кредит;
Гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Toyota;
Технічне обслуговування та ремонт автомобілів Toyota;
Продаж та встановлення аксесуарів та оригінальних запасних частин до автомобілів Toyota;

Також на Вас чекає:
Просторий шоу-рум з демонстрацією автомобілів
Паркувальний майданчик під наглядом охорони
Комфортна зона очікування
Ароматна кава
Вільний доступ до інтернету
Дитячий куточок для клієнтів з дітьми

Кожен відгук клієнта є важлим для нашого дилерського центру, оскільки саме Ви є поштовхом до постійного руху самовдосконалення нашого автосалону.

Заказать звонок
+
Жду звонка!