Розширені можливості для максимального задоволення подорожжю

toyota-touch-2-2016

Нова більш розширена та інтуїтивна мультимедійна система Toyota Touch 2 та Toyota Touch 2 з функцією Go допоможе Вам отримувати ще більше задоволення від незабутніх подорожей.

Toyota Touch 2

Toyota Touch 2

Перетворює ваші подорожі на задоволення

Сучасна аудіосистема Тойота Touch® 2 дозволяє насолоджуватись Вашою улюбленою музикою. Все це можливо за допомогою зручного підключення через Bluetooth або USB. Крім того, ваші музичні вподобання доступні на сенсорному екрані, що з легкістю дозволяє вибрати улюблену станцію або насолоджуватися улюбленою музикою.

toyota-touch-2-3

Тепер ще більш зручний у використані

Нова мультимедійна система Toyota Touch 2 з оновленим та інтуітивно зрозумілим інтерфейсом меню дозволяє Вам відслідковувати інформацію щодо Вашого автомобіля. Починаючи з повної інформації щодо подорожі та налаштувань клімат-контролю та закінчуючи безліччю функцій, такі як блокування дверей та освітлення, ви отримуєте все для того, щоб ваша подорож стала ще комфортнішою.

Toyota Touch 2 з навігаційним блоком Go

toyota-touch-navigator

Навігаційна система

Все що потрібно для подорожі Європою: розширені функції з 2D та 3D картами, онлайн сервіси та інші додатки, які знадобляться Вам для планування та здійснення подорожей доступні в оновленому меню.

Нова функція Автоматична навігація дозволяє складати до чотирьох маршрутів на кожен день тижня. Тому коли ви будете готові вирушати у подорож, обраний пункт призначення автоматично активується та прокладається маршрут.

toyota-touch-2-5

Зрозуміла навігація

Завдяки функції панорамного перегляду вулиць Google Street View™ Toyota Touch 2 з навігаційним блоком Go можливо переглянути зображення вашого поточного місця перебування або призначення та інформацію про погоду.

8toyota-touch-2-6

Уважно слідкуйте за дорогою

Функція розпізнавання голосу тепер може бути використана для запуску та управління додатками, що робить навігацію простішою та взаємодіючи з Apple, Siri Eyes Free ще зручнішою. Для цього потрібно натиснути кнопку розпізнавання голосу на кермі, що дозволяє віддавати команди безпосередньо до Siri, а функція перетворення тексту в мову читає ваші вхідні SMS-повідомлення вголос, це дає змогу зосередитися на дорозі та не відволікатись. Крім того ви отримуєте доступ до Toyota Online послуг, завдяки точці доступу до Wi-Fi підключення чи створивши мобільну точку доступу, використовуючи свій смартфон

toyota-touch-2-8

Оновлення карт та додаткових сервісів

Оновлення карт та додаткових сервісів відтепер доступне протягом 3 років у офіційних дилерів на вигідних умовах. Окрім оновлення карт та сервісів ви також отримуєте додаткові переваги від користування додаткам Aha, Twitter, Google Streetview та інформацією щодо погоди.

Спробуйте

Відкрийте можливості нової мультимедійної системи за допомогою емулятора

Автоматичне копіювання адресної книги з телефону можливо за умови, що ваш телефон підтримує протокол Phone Book Access Profile. Доступ до онлайн-послуг з салону автомобіля можливий лише за умови, що ваш телефон може виступати маршрутизатором для встановлення зв’язку з інтернетом. Користування онлайн-послугами вимагатиме оплату передавання даних відповідно до умов тарифного плану вашого мобільного оператора. Використання сучасної системи Bluetooth вимагає наявності телефону, що працює на цьому каналі. Доступність послуг, що функціонують по каналу Bluetooth, таких як онлайн-пошук пунктів, що можуть бути цікаві, залежить від сумісності з мобільним телефоном, що підтримує Bluetooth (протоколи DUN або PAN Bluetooth), та має активовану абонентську SIM-картку. Крім того, мобільний оператор повинен дозволяти використання мобільного телефону у якості марштрутизатора (за подробицями звертайтеся до мобільного оператора). Відсилання SMS-повідомлень по каналу Bluetooth вимагає наявності у вашому телефоні протоколу Bluetooth MAP. ПІІ «Тойота-Україна» було докладено всіх зусиль до подання точної, достовірної, актуальної інформації про Toyota Touch 2 та Toyota Touch 2 з модулями Go (надалі «Система»). Водночас, інформація на цій сторінці є актуальною станом на дату публікації та може бути змінена без окремого попередження, і при цьому ПІІ «Тойота-Україна» не надає жодних запевнень щодо Системи, її вмісту або точності інформації та пов’язаної графіки. Графіка на цій сторінці подана виключно з ілюстративною метою та може за змістом та зовнішнім виглядом відрізнятися від тієї, що використовується в Системах, доступних до продажу в Україні. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою ні оферти на продаж конкретної Системи, ані переліку її технічних характеристик. Звертаємо вашу увагу на те, що наявність Системи у продажу залежить від моделі та варіанта комплектації автомобіля. За довідками просимо звертатися до офіційного дилерського центру Toyota. Система та навігаційні карти є актуальними станом на день встановлення і надаються за принципом “як є”, без жодних гарантій, що виражені або маються на увазі, у тому числі неявних гарантій комерційної цінності і придатності для конкретних цілей. Користування Системою відбувається на розсуд і ризик користувача, і ПІІ «Тойота-Україна» не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні чи можливі), що можуть виникнути у зв’язку з їх використанням або неможливістю використання, а також за зону покриття та якість картографічних даних.

Навігаційні блоки Go сумісні з мультимедійною системою Toyota Touch 2

Toyota Auris
Toyota Yaris
Toyota Rav4
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Camry
Toyota Corolla
Toyota Highlander
Toyota Hilux
Toyota Land Cruiser Prado

Навігаційна система GO – 18274,45

 

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!